تمرین درمانی علمی و اصولی و آموزش ورزش در فیزیوتراپی کیمیا

صفحه

تمرین درمانی علمی و اصولی یکی از مهمترین وجوه تمایز کلینیک فیزیوتراپی کیمیا می باشد.  در فیزیوتراپی کیمیا توجه خاصی به تمرین درمانی و آموزش فعالیتهای صحیح ورزشی به بیمار و همراهان وی شده است. با توجه به ابعاد مناسب کابین های درمان ؛ تمرینات هر بیمار در کابین درمان و تحت نظر اپراتور مربوطه و مسئول فنی کلینیک انجام می شود . در صورت نیاز به استفاده از تجهیزات خاص مکانوتراپی ؛ پس از انجام مراحل الکتروتراپی و سایر مداخله های فیزیوتراپی ، بیمار به کابین های اختصاصی مکانوتراپی و ورزش درمانی هدایت می شود .

تمرین درمانی هدفمند و علمی مهمترین شاخص فعالیت کلینیک فیزیوتراپی کیمیا است!

تمرینات درمانی بیمار به صورت فازبندی و متناسب با شرایط فعلی بیمار و هدف نهائی درمان توسط پرسنل بخش به بیمار آموزش داده می شود سپس بیمار حرکات را مطابق آموزش ها و تحت نظر اپراتور بخش آموزش ورزش به تعداد تعیین شده انجام می دهد. در کلینیک فیزیوتراپی کیمیا انجام تمرینات ورزشی در کلینیک اجباری است.

برنامه ورزشی و تمرینات بیمار محدود به یک یا دو جلسه نیست. در تمامی جلسات درمان ؛ تمرینات بیمار بر اساس فازبندی تعیین شده توسط مسئول فنی آموزش و کنترل می شود .

با طراحی سامانه تمرین درمانی الکترونیک کشور توسط فیزیوتراپی کیمیا ؛ فرایند آموزش تمرینات به بیمار و همراهان تسهیل شده است.

 

شما چه فکر می کنید؟

لطفا نظر خود را در خصوص این مطلب ثبت نمائید.

@

دیدگاه کاربران

لیلا صداقت1399-10-24 12:08:48
سلام آقای دکتر شهابی خسته نباشید دسترسی من به سامانه قطع شده ممنون میشم فعالش کنید من در طی این مدت ورزشهای مربوطه رو مرتب انجام دادم والان احساس کشش در ناحیه باسن و پشت ساق پا دارم ممنون میشم نرمش‌های مربوطه و ورزشهایی که به تقویت ستون فقرات کمک میکنه برام فعال کنید
لیلا صداقت1399-10-24 12:08:47
سلام آقای دکتر شهابی خسته نباشید دسترسی من به سامانه قطع شده ممنون میشم فعالش کنید من در طی این مدت ورزشهای مربوطه رو مرتب انجام دادم والان احساس کشش در ناحیه باسن و پشت ساق پا دارم ممنون میشم نرمش‌های مربوطه و ورزشهایی که به تقویت ستون فقرات کمک میکنه برام فعال کنید
شهرزاد روح الهی1399-09-19 23:32:46
بنده خانمی هستم۳۰ساله.دوتا بچه کوچک دارم.الان چند ساله با گردن درد های گهگداری سر میکنم.چندباری هم دکتر رفتم و فیزیوتراپی یه مدت خوب بودم باز دوباره.یه چندوقتی هست فاصله ی دردا کمتر و خیلی دردش بیشتر شده.وهمینطور شانه درد و دست درد شدم.همش دارم ناله میکنم.دکترا هم نوبتشون طولانی و منم کسی نیست بچه هامو ساعت طولانی نگه داره.تو مرکزتون دکتر نیس که منو معاینه کنه؟بخدا خیلی درد دارم و همش گریه میکنم و بخاطر شیردهی میترسم مسکن بخورم.بخاطر خدا جواب منو بدین.
شهرزاد روح الهی1399-09-19 23:23:51
سلام.اقای دکتر.نابود شدم از درد شدید گردن و شانه.با دوتا بچه روز به روز دردم بیشتر میشه و مچ دستم هم درد گرفته.تو رو خدا به دادم برسید.یه وقتی بدین من بیام خدمتتون.
ما برای همه متقاضیان برنامه ورزشی اختصاصی طراحی می کنیم
برای استفاده از سیستم مخصوص تمرین درمانی به سامانه پدرا مراجعه نمائید . https://www.pedra.life